Hotel Madeira Centro ****


Dag 1 • België - Frankrijk - Spanje

Vanaf de verschillende opstap-plaatsen rijden we via de centrale vertrekplaats naar de Spaanse kust.

Dag 2 • Spanje

’s Morgens bereiken we Calpe, waar we ontbijten in een hotel (ter plekke te reserveren). Vervolgens rijden we verder naar Benidorm en bereiken we de bestemming. Onze kamers zijn beschikbaar vanaf 14u00. 

Dag 3 t.e.m. dag 8 of 15 • Spanje

Verblijf in Calpe of Benidorm op basis van halfpension, volpension of all inclusive, naargelang het gekozen regime en hotel.

Dag 9 of 16 • Spanje - Frankrijk -België

Na het ontbijt verlaten we onze kamer rond 10u00 en vertrekken we ’s middags naar België.

Dag 10 of 17 • België

In de vroege ochtend komen we toe in Habay-la-Neuve. Hier geniet je van een heerlijk ontbijtbuffet, te reserveren bij boeking. Aansluitend wordt de bagage overgeladen en rijden we naar de verschillende afstapplaatsen. 

Inbegrepen

• Vervoer met ***** Royal Class autocar
• Verblijf 7 of 14 nachten in 4* hotel inhalfpension
• Nederlandstalige host
• Handbagage & 20 kg bagage

Niet inbegrepen

• Upgrade naar First Class (€ 30 per persoon / rit)
• Ontbijtbuffet bij terugreis (€ 10,95 per persoon)

Praktische info

  • Reisdocumenten: geldige identiteitskaart

Hotel Madeira Centro****

Ligging: dit hotel is recentelijk volledig gerenoveerd en behoort tot de mooiste en beste gelegen hotels van Benidorm. Het ligt vlak bij het oude centrum, op wandelafstand van het Levante strand. Ideaal om te gaan zonnen of shoppen!

Algemene info: prachtig hotel dat 239 kamers omvat, verdeeld over 20 verdiepingen.

Voorzieningen: 5 liften waarvan 1 glazen lift, tv-salon, buiten- en binnenzwembad, dakterras met panoramisch uitzicht op de Costa Blanca, restaurant, cafetaria, bar, pianobar op de 20e verdieping met zeezicht, gratis ligstoelen aan het zwembad en handdoekenservice mits waarborg, gratis wifi.

Kamers: alle kamers werden de laatste jaren volledig gerenoveerd! De premiumkamers (vroegere standaard kamers) zijn gelegen tussen verdiep 1 en 9 en beschikken over een badkamer met een douche, haardroger, make-up spiegel, toilet, telefoon, satelliet-tv met BVN-kanaal, airco, minibar (tegen betaling) kluisje (tegen betaling), gratis wifi en balkon. De deluxe kamers (vroegere superieure kamers) zijn hoger gelegen (tussen verdiep 10 en 19) en beschikken over dezelfde faciliteiten als de premiumkamers maar hebben een douche en koffie- en theefaciliteiten.

Maaltijden:  alle maaltijden (ontbijt, middag- en avondmaal) worden geserveerd onder de vorm van buffetten. Vegetarische en dieetmaaltijden zijn mogelijk op aanvraag.

Sport & Ontspanning: betalend spa-center met fitness, Turks bad, sauna en diverse schoonheidsbehandelingen.